Akcesoria do ryb – pomysł na prezent

Zastanawiasz się się nad kupnem ciekawego i wyjątkowego prezentu dla osoby, której pasją jest kuchnia lub która uwielbia ryby? Tutaj znajdziesz rozwiązanie. Prezenty wyjątkowe i praktyczne zarazem, a przede wszystkim ucieszą obdarowanego.

 

1. Przyrząd do czyszczenia ryb (usuwania łusek)
Dzięki temu przyrządowi usuwanie łusek będzie wygodniejsze i przyjemniejsze. Przyda się każdemu kto ma do czynienia w kuchni ze świeżymi rybami. Ułatwi to proces sprawiania ryby. Najlepiej zainwestować w przyrządy wykonany ze stali nierdzewnej, na rynku są dostępne skrobaki również z drewnianą rączką, które osobiście polecam. Cena waha się od 35 zł do 82 zł. Na zdjęciu przyrząd firmy Victorinox.

 

2. Siatka do grillowania ryb
Siatka umożliwia swobodne pieczenie ryby na grillu oraz jej bezproblemowe przewracanie w trakcie grillowania. Doceni ją każda osoba uwielbiająca grillowanie. Wykonana z metalu chromowanego, dzięki temu jest łatwa w czyszczeniu. Posiada również uchwyty, które ułatwiają przewracanie ryby w trakcie pieczenia. Na rynku dostępne są siatki w kształcie ryby oraz prostokątne. Polecam również… (aby zobaczyć resztę artykułu przejdź dalej)

Strony: 1 2

Jeden komentarz do Akcesoria do ryb – pomysł na prezent

  1. Trochę drogie te akcesoria. Wszystko znalazłem w cenach co najmniej trzykrotnie niższych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *