Co podać w Walentynki?

Czternasty luty to dzień wyjątkowy, ponieważ wtedy wszyscy się kochamy. Przypominamy sobie o tych którzy dla Nas bardzo dużo znaczą. Składamy życzenia ukochanym osobom oraz obdarowujemy prezentami. Jest to dzień w którym bardzo często mężczyźni deklarują swoją miłość, kobiety wymyślają przeróżne metody na zaskoczenie ukochanego, rodzice kupują upominki dzieciom, miłość jest wszechobecna.

Zachęcam również żeby pojawiła się w naszej kuchni, na stole. Czy to będzie rodzinne spotkanie czy też kolacja we dwoje… oraz śniadanie podane do łóżka ;) Pomysłów na wyjątkowy wieczór w połączeniu ze śniadaniem jest mnóstwo, tak samo jak i afrodyzjaków. Do afrodyzjaków zaliczamy oczywiście owoce morza, kawior, chili, czekoladę…i wiele innych. Na łamach naszego serwisu pisaliśmy o krewetkach, jako popularnym afrodyzjaku. Nadaje się idealnie jako przystawka oraz danie główne. Odmian krewetek jest mnóstwo, dlatego w zależności jak chcemy je podać znajdziemy odpowiedni gatunek. Ryby to również wspaniały pomysł na… (aby zobaczyć resztę artykułu przejdź dalej)

Strony: 1 2 3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>