Najlepsze książki kucharskie

Ilość dostępnych książek jest przytłaczająca. Jak znaleźć tę odpowiednią, która spełni wszystkie nasze oczekiwania?

Dobra książka kucharska to taka która zawiera przepisy proste, jak i trudniejsze. Są w niej przepisy przygotowywane z bardziej lub mniej wyszukanych produktów. Po prostu dobra książka kucharska spełnia wszystkie warunki, bez względu na to czego szukamy. Nie ma idealnej książki kucharskiej i pewnie jeszcze długo nie będzie. Ale warto poszukiwać i powiększać swoją biblioteczkę w kuchni.

Sama posiadam ich bardzo wiele, specjalnie dla Czytelników zebrałam według mnie najlepsze książki, a do tego dla każdego. Myślę, że każdy z Was znajdzie coś interesującego 🙂 Zapraszam do lektury 🙂 polecam również listę książek o odchudzaniu i dietach 🙂

 

Podróżnicza książka kucharska Olivera Jamiego1. “Kulinarne wyprawy Jamiego” – Jamie Oliver
Kulinarne wyprawy Jamiego to przygodowa książka kucharska, z mnóstwem przepisów na dania, których przygotowanie sprawi ci dużo frajdy i pozwoli przenieść się na chwilę do sześciu wspaniałych krajów, które niedawno odwiedziłem. Znajdziesz tu zarówno największe przeboje tamtejszych kuchni, jak i zupełnie nowe potrawy, które stworzyłem zainspirowany moimi wyprawami. Teraz łatwo odtworzysz u siebie w domu hiszpańskie paelle, marokańskie tażiny, włoskie risotta… Więcej o książce tutaj.

 

 

Okładka książki pod tytułem księga smaków świata2. “Księga smaków świata”
Księga smaków świata. Najlepsze przepisy kulinarne z całego świata Księga smaków świata uczta dla zmysłów. Zawiera ona 225 przepisów na klasyczne dania z kuchni całego świata oraz ponad 800 barwnych zdjęć, oddających bogactwo potraw i kultur, w których się one zrodziły. Tradycyjne i współczesne przepisy krok po kroku prowadzą do celu w postaci wspaniałego dania oraz… (aby zobaczyć resztę artykułu przejdź dalej)

Strony: 1 2 3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *