Jaka istnieje odpowiedź pomiędzy Ethereum a Bitcoinem?

Artykuł miesiąca Inne tematy Poradnik

Dzisiejszy szum wokół technologii Bitcoin, Ethereum, kryptowalut i blockchain konkuruje z bańką w latach 90-tych. Z wysokimi wolumenami ruchu i kapitalizacjami rynkowymi dla niektórych większych kryptowalut rywalizujących z wybranymi z najszerszych międzynarodowych korporacji. Niestety, podczas jak większość osób potrafią być w mieszkanie powiedzieć, że słyszało o kryptowalutach, spory procent ludzi potem nie jest do tyłu pewien, co więc jest – i jest coraz bardziej zdezorientowany co do Ethereum.

Jeśli chociaż trochę poruszasz się tą przestrzenią, sprawdź nasz poradnik dla początkujących osób zainteresowanych rynkiem kryptowalut.

Czym stanowi Bitcoin

Najlepszym sposobem zdefiniowania Bitcoina jest wymienienie go cyfrowym dolarem. To naprawdę wszystko — bez wszystkich formalnych regulacji, które prowadzą bankowi (co powoduje, iż ​​stanowi ostatnie naprawdę destrukcyjna koncepcja). To nie jest metoda. To nie jest firma. To twoje pieniądze, trzymane w organizacji cyfrowej. Niektórzy ludzie kupują Bitcoin, ponieważ chcą zostawiać swoje pieniądze gdzieś indziej niż w banku. Niektórzy kupują Bitcoin jako inwestycję, wierząc, iż jego wartość za mało miesięcy albo lat będzie istotnie wyższa niż obecnie. A niektórzy ludzie kupują Bitcoin jako surowiec do inwestowania w wybrane firmy, ponieważ kapitału w ostatnich spółkach nie można zakupić za pomocą tradycyjnej waluty. Możesz kupować tokeny tylko za pomocą Bitcoin lub Ethereum, czyli drugą bardzo powszechną walutą.

Reklama

Czym stanowi Ethereum

Ethereum to kolejna kryptowaluta oraz sporo kobiet uważa, że ​​potencjalnie może przekroczyć Bitcoin jako prowadzącą monetę na zbycie. To, co oznacza Ethereum, więc jego technologia, a nie fakt, iż jest zatem kolejna kryptowaluta. Wartość monety Ethereum rośnie i zastanawia i podobnie jak Bitcoin jest płacona oraz dostarczana oraz używana przez inwestorów do zarabiania.

Różnica pomiędzy Ethereum a Bitcoinem polega na ostatnim, że Bitcoin to nic nowego jak waluta, podczas gdy Ethereum to technologia księgi głównej, jakiej firmy wykorzystują do czynienia nowych projektów. Zarówno Bitcoin, kiedy również Ethereum wpływają na tak zwanej technologii „blockchain”, jednak Ethereum jest wyraźnie bardziej efektywne. Jeśli Bitcoin był w kategorii 1.0, Ethereum jest w kategorii 2.0, co daje na tworzenie na nim zdecentralizowanych aplikacji. Krótko mówiąc: doskonale dodaje się do innowacji.

Co daleko, technologia Ethereum jest ogromne pomożenie w ramach tzw. The Enterprise Ethereum Alliance . Stanowi zatem liczba spółek z listy Fortune 500, które zgodziły się współpracować, aby szacować się i ustawiać na technologii blockchain Ethereum – inaczej zwanej technologią „inteligentnego kontraktu”. W współczesnym faktu „inteligentne kontrakty” oznaczają, że wymagające aplikacje biznesowe mogą zautomatyzować bardzo złożone aplikacje.

To, co tak dużo kobiet ekscytowało w technologii Ethereum, więc jej potencjał przychodzenia na skróty oraz przewody we pełnych branżach. W żadnym wypadku nie jest zatem również dobra technologia, ale otworzyła drzwi dla dużej gamy unikalnych innowacji.

zobacz również Jaka jest różnica między Ethereum a Bitcoinem?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments