Ryby przepisy książki i ebooki. Na naszej stronie znajdziesz szereg publikacji, w których poruszamy tematykę  związaną z szeroko rozumianą gastronomią. W tej chwili możesz zamówić wydaną w formie ebooka książkę „Ryby w Kuchni”. Jest to publikacja zwierająca szeroki zakres wiedzy związanej z przygotowywaniem potraw z ryb. Od historii rybołówstwa w Polsce po zalety dla zdrowia jakie niesie ze sobą jedzenie ryb i zbiór najlepszych sprawdzonych przepisów. „Ryby w kuchni” to ponad sto pięćdziesiąt stron najważniejszych informacji o rybach dopełnionych kilkudziesięcioma przepisami. 

Ryba w jadłospisie człowieka jest od najdawniejszych czasów. W twoich rękach znajduje się książka będąca źródłem niezbędnej wiedzy dla początkujących. Inspiracją, uzupełnieniem wiedzy dla osób już obytych w przygotowywaniu potraw z ryb. Poznaj historię, Polskich tradycyjnych potraw z ryb! 

Ryby w Kuchni Ebook

Część pierwsza książki „Ryby w Kuchni” zawiera 7 rozdziałów, w których przeczytasz o historii i tradycji polskiej kuchni w nawiązaniu do potraw z ryb. Poznasz diety oparte na potrawach z ryb oraz zasady zdrowego odżywiania.

Świąteczna promocja! W cenie dodatek „Wigilijna ryba”.

32 zł
42 zł

Literatura gastronomia

Różnorodność książek gastronomicznych w obecnych czasach jest dość obfita. Wystarczy wejść do księgarni a ilość pozycji może przytłoczyć. Nie jest to nic złego! Wręcz przeciwnie. Różnorodność znaczy, że każdy znajdzie coś dla siebie. Odnajdziemy pozycje nawiązujące do kuchni poszczególnych krajów, ich regionów. Książki fenomenalnie opisujące dania na każdą kieszeń, dania wykwintne, mięsne i bezmięsne. Do tego cała gama publikacji dotyczących diet, przystawek, sałatek, koktajli…   

Uzupełnieniem wiedzy książkowej może być internet, który jest niesamowitą kopalnią informacji. Dzięki społecznościom skupionym wokół portali kulinarnych mamy możliwość spojrzenia na ten sam problem z kilku różnych perspektyw. Połączenie wiedzy zebranej i usystematyzowanej czyli książkowej z tą odnalezioną w internecie daje najlepsze rezultaty. Na naszej stronie od zawsze zachęcamy do poszukiwania wiedzy w każdy możliwy sposób. Możesz zacząć od przejrzenia naszych porad zebranych w dziale: ryba pierwsze kroki.

 

Książki o rybach

Ilość dostępnej literatury gastronomicznej jest duża, natomiast jak wygląda sytuacja z publikacjami dotyczącymi potraw przyrządzanych z ryb? Musimy przyznać, że jest coraz lepiej! W okresie kiedy zaczynaliśmy prowadzić serwis rybaprzepis.pl czyli w 2012 roku tak dobrze nie było. Obecnie obfitość informacji kulinarnych w internecie i publikacji książkowych jest naprawdę dużo. Niestety nadal jest jeszcze wiele do zrobienia porównując publikacje o rybach do innych kategorii kulinarnych jak np desery, ciasta czy sałatki. 

Ryba ze względu na swoje walory smakowe i zdrowotne wydaje się być niedoceniona. W kolejnych naszych publikacjach postaramy się odrobinę bardziej wypromować jedzenie ryb. Już nie tylko jak nakazuje tradycja w piątek ale na co dzień. Jest mnóstwo przepisów na dania z rybą idealnych na śniadanie, obiad, kolację. Dań wykwintnych, takich na romantyczny wieczór czy na szybko.